REPRO – profesjonalne usługi i produkty dla biura

kserokopiarka

Szanowni Państwo pragniemy zaprosić Państwa do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą która dotyczy usług:

Plotowanie  A4 – A0+   →  czarno-białe i kolorowe

Skanowanie A4 – A0+  → czarno-białe i kolorowe

Kopiowanie A4 – A0+  →  czarno-białe i kolorowe

Drukowanie A4 – A0+  →   czarno-białe i kolorowe

Składanie rysunków    →  do teczki lub wpięcia

Oprawa dokumentów  A4 – A3

• bindowanie klasyczne

• bindowanie COIL (spirala)

• termo bindowanie

• miękka zaciskana kanałowa (np: Projekty budowlane)

• twarda zaciskana kanałowa (Projekt Inżynierski, Praca Dyplomowa, Licencjacka, Magisterska, Doktorska)

– Druk Prac INŻ/MGR/DR

– Tłoczenie napisów (

– Laminowanie

– Instrukcje obsługi (druk/oprawa)

– Materiały szkoleniowe (druk/oprawa)

– Materiały konferencyjne (druk/oprawa)

– Papier firmowy

– Ulotki (druk/cięcie)

– Druk recept

Bardzo krótkie terminy realizacji

– Możliwość dostarczania wydruków do klienta

– Możliwość przyjęcia zleceń poza godzinami pracy (e-mail)

Firma REPRO od wielu lat zajmuje się importem, sprzedażą, dzierżawą oraz serwisem kserokopiarek nowych oraz używanych. Doskonale wyszkolony personel zapewnia profesjonalne doradztwo produktowe, a także rzetelne wykonanie oferowanych usług, dzięki czemu jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Jako doświadczony importer urządzeń wielofunkcyjnych mamy zaszczyt przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjny model współpracy, jakim jest dzierżawa. Forma współpracy, którą oferujemy naszym Klientom obejmuje długoterminowy wynajem kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i kopiarek zarówno nowych i używanych (poleasingowych).

Dzierżawa urządzeń biurowych takich jak, kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjne ma niezwykle wiele zalet, które z pewnością mogą przekonać niewielkie firmy. Największą z nich jest stosunkowo wysoka oszczędność środków finansowych, gdyż nie ma potrzeby wydania kwoty kilku, a czasem nawet kilkunastu tysięcy złotych na zakup urządzenia, które trzeba zaliczyć do środków trwałych przedsiębiorstwa oraz dokonywać przez wiele lat jego comiesięcznej amortyzacji. W tym modelu współpracy nie ma również potrzeby dokonywania kosztownych zakupów materiałów i części eksploatacyjnych, które zgodnie z zaleceniami producenta powinny być wymieniane regularnie i w pewnych zestawach, a więc wszystkie koszty związane z użytkowaniem kopiarki można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, a tym samym obniżyć podstawę opodatkowania.

Stale współpracujemy z wieloma firmami z województwa śląskiego w zakresie dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych, ale zapraszamy do współpracy również firmy z innych obszarów Polski.

W najnowszej ofercie proponujemy urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe jak i czarno – białe obsługujące również format papieru A3. Posiadamy urządzenia najbardziej renomowanych i sprawdzonych na świecie producentów takich jak, Ricoh, Konica Minolta, HP oraz Canon. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz rozeznanie w branży sprawia, że świadczymy fachowe doradztwo z zakresu doboru urządzeń biurowych. Na Państwa życzenie możemy dobrać sprzęt, który będzie odpowiedni do potrzeb Państwa biura, kancelarii, sekretariatu bądź innego rodzaju działalności..